Переглядів: 986 | 17.10.2015 - 16:48

ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЕКТ: Інноваційні методи навчання для підтримки партнерства – «InovEduc». Проект № CBC01008

logo_inoveduc_positive_transparent_800pxІнноваційні методи навчання для підтримки партнерства – «InovEduc». Проект № CBC01008 реалізується завдяки підтримці Норвезьких грантів у рамках програми СК08 – «Транскордонне співробітництво» «Словаччина – Україна: співробітництво без кордонів» – «Slovakia – Ukraine: Cooperation across the Border». Гранти ЕНР та Норвегії – «Співпрацею до спільних цінностей. Інформація на офіційній сторінці: www.eeagrants.sk.

norway-grants-logo 14 – 15 жовтня 2015 року в Кошице (Словацька республіка) проходили робочі зустрічі з питань реалізації міжнародних науково-освітніх проектів, участь у яких беруть й українськіосвітяни та науковці. Міжнародна наукова конференція «Інноваційні методи в освіті та навчанні – 2015», ініційована словацькими колегами, була представлена Панєвропейським університетом і Центром європейської політики з Братислави, Ужгородським національним університетом, Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Агенцією досліджень регіонального соціуму «Карпатія» з Ужгорода. 

В рамках конференції відбулась презентація проекту «Інноваційні методи навчання для підтримки партнерства – «InovEduc» (№ CBC01008), що реалізується завдяки підтримці Норвезьких грантів у рамках програми «SК08 Транскордонне співробітництво» «Словаччина – Україна: співробітництво без кордонів» – «Slovakia – Ukraine: Cooperation across the Border», а також представлення учасників-партнерів, серед яких є і наші освітяни. Зокрема, участь у дискусії взяли заступник директора ЗІППО доцент Михайло Басараб, доцент ЗІППО Юрій Герцог, а також завідувач кафедри політології і державного управління УжНУ Маріан Токар та декан факультету інформаційних технологій університету Ігор Повхан.

Метою проекту є міжрегіональна співпраця між освітніми та науковими закладами Східної Словаччини і Закарпаття в напрямку збереження й збагачення культурно-історичної спадщини, регіональних народних традицій та інноваційних методів їх відтворення в освітній сфері,

Партнери проекту: —————————————————————————–

Панєвропейський університет / Paneuropean university / Словацька республіка, Братислава

Центр європейської політики / Centrum for european policy / Словацька республіка, Братислава

Агенція досліджень регіонального соціуму «Карпатія» / The Agency of Regional Society Research «Carpathia» / Україна, Ужгород

Ужгородський національний університет / Uzhhorod national university / Україна, Ужгород

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти / Україна, Ужгород