Переглядів: 882 | 01.03.2016 - 07:01

«InovEduс» крокує Ужгородом: словацько-український грантовий проект на підтримку інновацій в освіті продовжує роботу

іноведукРобочі семінари міжнародного українсько-словацького проекту «Інноваційні методи в освіті для підтримки партнерства – InovEduc» цього тижня завітали до Ужгорода.
У продовж 29 лютого – 4 березня 2016 року відбуваються цікаві заходи під об’єднавчою назвою «Духовна культура та релігія». У ході семінару проходять навчально-методичні семінари, дискусії, оглядові екскурсії, ознайомлення з історію та культурою міста й регіону. У роботі семінарів беруть участь учителі загальноосвітніх навчальних закладів, методисти, представники творчої інтелігенції зі Словаччини та України. Продовжено роботу з підготовки методичних розробок та робочих зошитів для учнів з питань історії та культури Східної Словаччини та Закарпаття, обговорено рекомендації до виконання відповідних домашніх завдань.

Також представлено цікаві доповіді щодо Християнської символіки, конструювання історико-культурних моделей у 3D-форматі для подальшого використання на уроках в школах тощо.
У вівторок – середу відбуваються екскурсії церквами міста Ужгород, Мукачівським замком, смт Середнє.

Даний проект реалізується Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Пан-європейським університетом (Paneurópska vysoká škola, Братислава, Словацька Республіка) в рамках програми «SK08 Транскордонне співробітництво», яка фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та урядом Словацької Республіки. Співорганізаторами семінару виступають громадські організації – партнери проекту: Центр європейської політики (СЕР, Словаччина) та Агенція досліджень регіонального соціуму «Карпатія» (Україна).