Переглядів: 493 | 15.03.2017 - 13:55

МЕТА ПРОЕКТУ «InovEduc»: результати на досяжній відстані…

logo_inoveduc_positive_transparent_800pxМетою проекту «Інноваційні методи навчання для підтримки партнерства – “InovEduc”» – є можливість дати освіту в початкових і середніх школах за допомогою нових методів, що дозволяють використання для гуманітарних і природничих наук нових інформаційних та комунікаційних технологій.

За допомогою інструментів віртуальної і доповненої реальності представлені важливі культурні, природні та технічні пам’ятки Східної Словаччини і Закарпаття. Разом із розробкою навчально-методичних посібників із загальної історії регіону, релігії, традицій, народної культури і громадянського суспільства формується збірка навчальних матеріалів, призначених для сприяння процесу навчання і мотивації у викладачів та студентів, щоб розуміти і сприймати власний регіон, сусідів по той бік кордону. У той же час, проект має значний потенціал, щоб зробити свій внесок у використання сучасних технологій у процесі навчання.

Проект реалізується за підтримки Норвезького фонду в рамках прикордонного співробітництва SK08. Бенефіціаром проекту (CBC01008) є Панєвропейський університет у Братиславі разом зі своїми фінансовими партнерами – Центром європейської політики в Братиславі та Громадською організацією «Агенція досліджень «Карпатія» в Ужгороді. Нефінансовими партнерами в проекті є Генеральне консульство в Ужгороді, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, Ужгородський національний університет, Євангелістська об’єднана школа в Пряшеві, Ужгородська лінгвістична гімназія імені Т.Г. Шевченка, Методичний та педагогічний центр в Братиславі, Інститут етнології САН, Братислава та IMSA Коледж Компані AS (Норвегія).

«Словаччина – Україна: співробітництво через кордони»

«Гранти ЕНР і Норвегії – Спільною працею до спільних цінностей»