Переглядів: 338 | 10.07.2017 - 09:54

НА ЧАСІ ЧЕРГОВИЙ МОНІТОРИНГ СТАНУ МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН В ЗАКАРПАТТІ

0001Агенція досліджень «Карпатія» проводить опитування громадської думки про стан міжнаціональних відносин у Закарпатті. Паралельно на сайті громадської організації «заКарпатія» буде працювати віртуальне опитування на цю ж актуальну проблему.

Серед головних питань у анкеті буде актуалізовано проблеми задоволення сучасним станом міжнаціональних відносин в Україні, оцінкою рівня державної політики щодо прав національних меншин за останні три роки, проявів ксенофобії та антисемітизму.

Також респондентам буде надано можливість відреагувати на важелі формування міжнаціональної толерантності, сталі етностереотипи, мовно-культурне питання інші актуальні сьогодні виклики міжнаціональних відносин.

Дана акція здійснюватиметься в рамках ініційованої громадської просвітницько-інформаційної платформи «STOP дезінформації! Ні расово-національній дискримінації та антисемітизму», яка спрямована на боротьбу з проявами дезінформації в засобах масової інформації в Україні та сусідніх державах, а також на виховання в учнівсько-студентської молоді, внутрішніх переселенців, біженців, іноземних гостей, інших громадян ключових принципів расово-національної толерантності, терпимості й взаємоповаги, що є засадничою умовою формування громадянського суспільства.

Будемо Вам вдячні за відверті та об’єктивні думки!

Маріан ТОКАР, голова ГО Агенція досліджень «Карпатія» (Ужгород)