Переглядів: 534 | 27.07.2017 - 13:04

ЛІТО-2017: «ПОЛІТ» НОРМАЛЬНИЙ. Просвітницько-пізнавальний сайт “заКарпатія” з любов”ю до рідного краю…

печатка_1Влітку наш просвітницько-пізнавальний сайт «заКарпатія» отримав нове дихання завдяки читачам і дописувачам. Найголовніше, що ми й надалі розраховуємо на щирих поціновувачів історії та культури Закарпаття, суміжних з ним регіонів, а також усієї України.

Наша команда глибоко переконана у важливості та актуальності нашої праці. Й надалі намагаємося пропагувати маловідомі й невідомі зовсім раніше для широкого загалу читачів літописні сторінки минулого, фотоілюстрації, архівні документи, інші джерела. Хочеться, щоб ті, хто має можливість, хто є патріотом не тільки країни, регіону, а й міст, містечок, сіл, невеликих поселень, інших чудових місцин краю, хто відчуває потяг до пізнання і збереження свого, рідного, незабутнього – робили все для того, щоб традиції та славні сторінки минулого й сьогодення Закарпаття не канули в лету.

Допомагають нам і соціальні мережі, а саме система Facebook, де маємо також своїх вірних читачів. Разом з тим, продовжуємо й громадську діяльність, лейтмотивом якої завжди є почуття гідності й любові до рідного краю.

Ми є відкритими для всіх, хто цінує таку роботу і вважає її потрібною. Водночас ми легко сприймаємо об’єктивну критику, але не «кишенькове» повчання!

Запрошуємо всіх до оприлюднення на сторінці порталу цікавих авторських матеріалів, а цим самим – до збереження історико-культурної спадщини Закарпаття. Ми впевнені в тому, що робимо важливу інформаційно-пізнавальну справу для громадян різного віку, статі, національності. Власне, цим і славиться споконвічно наш край, а ми, у свою чергу, робитимемо все для підтримки його позитивного іміджу – регіону миру і злагоди.

Маріан ТОКАР, головний редактор сайту “заКарпатія” (Ужгород)