Переглядів: 429 | 17.12.2017 - 16:55

Розпочався цикл тренінгів з проблем протидії етнічній дискримінації та антисемітизму

IMG_104516 грудня в Ужгороді відбувся перший тренінг в рамках проекту «Боротьба з етнічною дискримінацією та антисемітизмом в Закарпатті» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Раніше учасники займалися на семінарах проекту.

IMG_1122IMG_1155IMG_1214Під орудою тренерів педагоги та студенти працювали в руслі апробації комунікативних вправ під символічною назвою «Пізнання змінює сприйняття». Тренери представили та змоделювали різні сценарії в темах «Факт чи стереотип? Практична метода диспуту для шкільної та студентської молоді», «Закарпаття різдвяно-новорічне: традиції єднають. Постановка й хід години спілкування в молодіжному середовищі», «Поліетнічність Закарпаття провокує дискримінацію? Сценарне планування молодіжної дискусії (дебати)», «Толерантне спілкування в поліетнічному середовищі: орієнтування, поведінка та актуалізація пізнання».

IMG_1136Практична частина пройшла у жвавій дискусії та обговоренні. Цільова група розглянула ситуації, подані тренерами й намагалися знайти вирішення уявних проблеми, використовуючи подані у роздатковому матеріалі варіанти. Команди вдало змогли прийти до цікавих рішень, аргументувати та підтвердити свої позиції та думки щодо заявлених тез.

IMG_1130Приємним сюрпризом для учасників стала презентація тематичного диску з різдвяно-новорічними музичними композиціями різних жанрів. Усього на диску представлено 81 мелодію на мовах різних народів.

Цим заходом ГО Агенція досліджень регіонального соціуму «Карпатія» завершила насичений рік й подальшу співпрацю продовжить уже у січні наступного року.

Диск_КарпатіяМаріан ТОКАР, голова ГО «Агенція досліджень «Карпатія»